Fiato lampa podłogowa 3xLED/9W/CCT czarna/multikolor 452010317
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być regulowana bezstopniowo. Funkcja pamięci. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza dotykowego. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 