Filano lampa wisząca 3xG9 kawowa PND-33574-3-CF
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze kawowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | kawowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stop metali, szkło |


by 