Flare lampa wisząca 6-punktowa złota DIA200PL-06G
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Ozdobną jest czysty kryształ o architektonicznym szlifie. Światło jest delikatnie rozproszone, lekko zniekształcone. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48,8 cm |
| Wysokość | 68,7- 154,2 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49,3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 48,8 cm |
| Waga | 14,97 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szklane kryształki |


by 