Flash D40 lampa wisząca 1xE27 chrom MP1238-400 chrome
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Klosz w górnej części w kolorze polerowanego barwionego srebra, które zachwyca lśniącą lustrzaną powłoką, dolna część przeźroczysta. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm (średnica 6 cm) |
| Wysokość | 47 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | srebrny + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 