Flash kinkiet 2xLED/24W czarny/ciemne drewno 6628
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze ciemnego drewna. Ich prosta forma i czysta linia doskonale komponują się z różnymi stylami wnętrz, dodając im nowoczesnego i designerskiego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5,5 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor ciemne drewno) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 