Flask Mimosa D18 lampa wisząca 1xE14 żółta 8500G21_S
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanym, mlecznym kloszem, który miękko i równomiernie rozprasza światło, tworząc przyjemną, nastrojową atmosferę. Żółty przewód i dopasowana podsufitka wprowadzają subtelny, świeży akcent kolorystyczny, nadając lampie lekkości i delikatnego charakteru. Wysokość regulowana.
Kolekcja FLASK, zaprojektowana przez Mikołaja Nicera (Nicer Design).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | żółty |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 