Fobia lampa wisząca 1-punktowa czarna 33447
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 27 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Waga | 0,78 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 