Fobia lampa wisząca 2-punktowa czarna/złota 33452
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Długość x szerokość | 38 cm x 7,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 27 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Waga | 1,69 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 