Focus kinkiet (spot) 1-punktowy antyczny mosiądz 1541AB
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Zabudowany włącznik. Sprawdzi się idealnie w salonie, sypialni czy korytarzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Waga | 0,25 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | antyczny mosiądz (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 