Fomento lampa sufitowa 1xE27 czarna/biała 663100132
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Połączenie matowej czerni i białego szkła tworzy jednocześnie odrobine luksusu i wyrafinowania. Lampa sufitowa FOMENTO tworzy delikatne akcenty w jadalni lub salonie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 