Franklin LED lampa podłogowa 1-punktowa antracyt 426510142
towar niedostępny
Opis
Lampka podłogowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze antracytu. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza dotykowego. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Ostatnie ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 650 lm |
| Barwa światła LED | 2300K - 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Szerokość | 41 cm |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 23 cm |
| Wysokość | 153 cm |
| Waga | 3,48 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 