Frella lampa sufitowa 1xE27 chrom O3460 P1 CH
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa sufitowa 1 punktowa wykończona w chromie. Lampa posiada szklany klosz w kolorze biały alabaster.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 