Galaxia LED lampa wisząca 3-punktowa czarna ML8789
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 85 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm (mniejsze koło - 60 cm, najmniejsze - 40 cm) |
| Wysokość | regulowana 50 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 