Galaxy lampa wisząca 7xE14 + 1xLED czarna DRS3510/7 BL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, oraz szklanymi kloszami z trzonkiem E14. Innowacyjne rozwiązanie w kategorii oświetlenia. Połączenie standardowych kloszy ze świecącą obręczą LED. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu w kolorze czarnym. Model ten doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach użyteczności publicznej, jak również w domowym zaciszu. Możliwość regulowania wysokości. Średnica krążka LED:30 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) + E14 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie, tylko wbudowane ledy |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 92 cm |
| Wysokość | 30-102 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 