Galaxy lampa wisząca 8xG9 czarna/bursztynowy K-5562
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotym dodatkiem. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że jest idealnym wyborem do przestronnych salonów, jadalni. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (4 + 4) |


by 