Galway lampa wisząca 1xLED/35W/CCT czarna 349710132
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowej czerni. Za pomocą ściemniacza można płynnie regulować jasność i barwę światła dotykiem. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem. Dzięki innowacyjnej funkcji „Podnieś mnie” wysokość lampy można elastycznie regulować, aby optymalnie dopasować ją do swoich potrzeb. Specjalne oświetlenie góra-dół zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość | 60-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 