Gama lampka stołowa 1-punktowa czarna 50201
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampka stołowa 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 