Gantio kinkiet elewacyjny 2xLED 6W 4000K IP44 czarny
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny zewnętrzny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przezroczystym szkłem świecący góra-dół. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Oprawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki stopniowi ochrony IP44.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 337 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |


by 