Genie kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 2xLED/2W/IP44 biały R24169631
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze białym matowym. Wyposażony w czujnik ruchu. Akumulator ładowany przez złącze USB-C. Światło z tej oprawy rozsyłane jest do góry lub do dołu. Włącznik i wyłącznik w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Długość x szerokość | 10 cm x 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |


by 