Giavellotto L lampa sufitowa LED 31W 3000K czarny 11888
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończona w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 31 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 150,5 cm |
| Wysokość | 5,8 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 