Girlanda ogrodowa solarna 30 kulek LED/7,7 m czarna
towar niedostępny
Opis
Girlanda ogrodowa solarna sprawdzi się świetnie zarówno podczas imprez plenerowych jak i na co dzień, tworząc idealną atmosferę do wypoczynku w ogrodzie, na tarasie, w plenerze, na weselu, imprezie firmowej i w wielu innych miejscach. Odporność na wnikanie wilgoci wynosi IP65. Girlanda posiada 30 wbudowanych przezroczystych żarówek (barwa światła - ciepła 2700K). Długość girlandy z żarówkami - 6 m + 1,7 m kabla z panelem solarnym i szpikulcem do wbicia w ziemię. Do zestawu dołączony jest pilot do obsługi girlandy solarnej (włączanie, zmiana jasności, wybór 8 trybów świecenia).
Produkt świeci się na 100% jasności po wykryciu zmierzchu.
Czas ładowania na pełnym słońcu: ok. 6-8 godzin
Czas pracy: max. 8 godzin
Akumulator: 3,7V 600 mAh
Odległość pomiędzy żarówkami: 20 (cm)
Wymiary żarówki: 80 x 50 (mm)
Z tyłu panelu solarnego znajduje się wyłącznik ON/OFF
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 30-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | akumulator: 3,7V 600 mAh |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | Długość girlandy z żarówkami - 6 m + 1,7 m kabla z panelem solarnym |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 