Giro lampa wisząca G9 czarna 1661/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa GIRO wyróżnia się dynamicznym, kolistym designem, który wprowadza do wnętrza efektowny rytm wizualny. Smukła oprawa w kształcie pierścienia zapewnia zbalansowane światło otoczeniowe, co czyni ją idealnym wyborem do nowoczesnych jadalni, minimalistycznych salonów oraz współczesnych przestrzeni komercyjnych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, szkło |


by 