Globe Plus D20 lampa wisząca 1-punktowa czarna 7605
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | srebrny + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 