Glorica lampa wisząca 3xLED 37W czarna LE45193
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym szklanym kloszem w kolorze dymnej szarości. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2035 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 