Grace żyrandol 10-punktowy patyna RC247-PL-10-R
towar niedostępny
Opis
Żyrandol świecznikowy 10 punktowy wykonany z metalu w kolorze patyny. Lampa przyozdobiona zwisającymi kryształkami. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 85 cm |
| Wysokość | 84-124 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, kryształki |


by 