Grace żyrandol 6-punktowy antyczna biel ARM247-06-G
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z materiałowymi (organza) abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym ze złotymi przetarciami. Lampa przyozdobiona kryształowymi wisiorkami. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 63 cm |
| Wysokość | 76-116 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,8 kg |
| Kolor konstrukcji | biały antyczny / ecru |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, kryształki |


by 