Granada LED lampa sufitowa 3-punktowa chrom 673810306
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w chromie. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 4300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 71,5 cm x 63,5 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 