Greg LED D28 plafon IP44/12W/4000K ML6067
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED o podwyższonym stopniu ochrony przed wilgocią IP44. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego z chromowanym wykończeniem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1080 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 28 cm x 28 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 