Gulia lampa wisząca 1-punktowa złota AZ4980
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Oprawę lampy wykończono w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Dzięki smukłej i eleganckiej linii bez problemu można ją wpisać w każdą aranżację – klasyczną, industrialną i minimalistyczną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 