Gwiazdka LED 28W lampa sufitowa plafon (z pilotem) szara
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon z wbudowanym źródłem światła LED z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Oprawa posiada (w zestawie) pilot, który pozwala na ściemnianie lub rozjaśnianie światła (w zakresie od 1% - 100%) lub zmianę jego barwy z ciepłej na neutralną lub zimną (w zakresie 3000K - 6500K). Aby sparować pilot z lampą należy włączyć lampę do zasilania i w ciągu maksymalnie 5 sekund nacisnąć przycisk setup na pilocie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2240 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 37 cm x 37 cm |
| Wysokość | 9,3 cm |
| Kolor konstrukcji | szary + biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Zasilanie pilota: 2x AAA 1,5V (brak w zestawie) |
| Lampa z pilotem | tak |


by 