Halo D60 LED lampa wisząca 1-punktowa złota AZ4970
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa wisząca HALO to stylowy, wygodny i naprawdę energooszczędny sposób na oświetlenie domowych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 47 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3462 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 