Hampton lampa stołowa 1xE27 mosiądz/kremowy 8540AR
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z kremowym abażurem (od spodu złoty) oraz ozdobną kolumną z przezroczystego ryflowanego szkła. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiężnym szczotkowanym. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Przewód w kolorze czarnym w oplocie bawełnianym, przełącznik czarny
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiężny szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | kremowy (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | mosiądz, materiał, szkło |


by 