Hampton lampa wisząca 12xLED 57W chrom 5326-1201
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 12 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Dodaj wnętrzu elegancji i komfortu dzięki lampie wiszącej Hampton w wykończeniu chrom. To idealne połączenie nowoczesnego designu z praktycznymi rozwiązaniami, które sprawdzą się zarówno w salonie, jadalni, jak i sypialni. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Możliwość współpracy ze ściemniaczem naściennym pozwala dopasować oświetlenie do każdej sytuacji – od jasnego światła do pracy po nastrojowy klimat wieczorem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 57W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - możliwość ściemniania ściemniaczem naściennym (należy dodatkowo dokupić). |
| Strumień świetlny | 6800 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 73 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 