Haro lampa sufitowa tuba GX53/IP54 czarna
towar niedostępny
Opis
Sufitowa oprawa punktowa natynkowa nieruchoma w kolorze czarnym matowym przysłonięta od spodu szronionym szkłem. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GX53. Oprawa posiada podwyższoną odporność na wnikanie wilgoci IP54, idealna do łazienki, kuchni oraz innych pomieszczeń narażonych na wilgoć.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,4 cm |
| Wysokość | 6,6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 