Heaven lampa wisząca 5-punktowa czarna 107560
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 117 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 70 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 