Helios lampa wisząca 1xLED/28W brązowa 343310165
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze brązowym. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza dotykowego. Ponadto barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach 2700 - 6500K) można bezstopniowo regulować. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Światło jest skierowane do góry i do dołu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 3300 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 100 cm x 8 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy (kawowy) |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 