Here lampa wisząca 3-punktowa 107902
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Dodatkowym elementem jest widoczny włącznik który umieszczony został pod całością zwisu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 196 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 46 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 