Herios LED lampa sufitowa natynkowa biała CLN-97018-12W-L-3K
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze białym matowym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Lampa z barwą światła ciepłą białą (3000K). Prosta forma sprawia że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1808 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 