Hetty lampa wisząca 3xE27 czarna/chrom 62486
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe wykończone w chromie w połączeniu z elementami drewnianymi w kolorze czarnym. Regulowana wysokość. Lampa pasuje zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 25 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 