Hima lampa wisząca 1xE27 biała rattan 344601-11
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z rattanowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu Boho.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 45,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, rattan |


by 