Hoop lampa wisząca 3xLED/93W chrom ML1551
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa składająca się z dwóch okręgów ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 93 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4650 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 50 cm - 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | większy 80 cm , średni 60cm, mniejszy 40cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 