Hoop lampa wisząca LED/27W złota ML1545
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1350 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 50 cm- 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 