Hotel Mood kinkiet 1xE27 chrom/kremowy 11780
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z materiałowym abażurem w kolorze kremowym. Podstawa wykończona w chromie. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza ,a abażur doda pomieszczeniu mnóstwo ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | kremowy |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 