House lampa biurkowa 1-punktowa czarna/stalowa 107739
towar niedostępny
Opis
Lampa biurkowa 1 punktowa wykończona w kolorze czarnym ze stalowymi wstawkami. Lampa posiada regulację ustawienia ramienia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 62 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + stalowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 