Huanuco lampa sufitowa 1xLED 33W nikiel aluminium LE44836
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze stalowym (nikiel aluminium szczotkowany). Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC. Plafon wyróżnia się minimalistycznym designem i wysoką funkcjonalnością, sprawdza się w różnych typach wnętrz, takich jak salony biura, sypialnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 33W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 1721 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 10,6 cm |
| Kolor konstrukcji | stalowy (nikiel aluminium szczotkowany) |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 