Hubert lampa wisząca 3-punktowa MDM-2381/3 GD+AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze patyny. Możliwość regulowania wysokości. Lampa pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 78 cm x 28 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + patyna |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 