Ibros IP44 lampa sufitowa LED L120/36W/CCT biała
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED o zmiennej barwie światła CCT (3000K - 4000K - 6500K - przełącznik w oprawie). Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP44 z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2880 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 120 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 123 cm |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 