Ice Cube lampa wisząca 5-punktowa chrom 6775-5-LED
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosze z przezroczystego szkła mają kształt sześcianu i zawierają chromowany łańcuszek i podstawę. Możliwość regulacji wysokości. Diody LED zużywają do 85% mniej energii i działają do 20 razy dłużej niż żarówki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 56,4 cm -116 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Waga | 2,7 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 