Icicle lampa wisząca 10xG9 czarna 2192-18
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa w kolorze głębokiej czerni, ozdobiona licznymi szklanymi kryształkami w przydymionym odcieniu. Dzięki subtelnym kryształom, lampa tworzy piękne refleksy świetlne, które dodają przestrzeni niezwykłej elegancji i ciepła. Oprawa jest przystosowana do montażu czterech żarówek G9, każda o maksymalnej mocy 40 W.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 10-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 100 cm x 50 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal, szkło |


by 