Ida kinkiet elewacyjny 2xE27 czarny 11372
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 